Henrik Nordenberg

Henrik Nordenberg
Henrik Nordenberg
Henrik Nordenberg
Henrik Nordenberg
Henrik Nordenberg
Henrik Nordenberg

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRIK NORDENBERG (1857-1928): Broderande kvinna vid fönster, signerad Henrik Nordenberg, olja på duk, ca 80x70 cm

427649

2016-12-10