Axel Olson färglitografi
Closed
2016-12-10
427656
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): "Rosor", signerad och numrerad Axel Olson 86/350, färglitografi, ca 36x48 cm
Gulnad