Lars Norrman färglitografi
2016-12-10
427659
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Mexikansk modell signerad Lars Norrman, färglitografi, 102/360, 100x65 cm
Med dedikation