Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HANS HEDBERG, skulptur, Biot, Frankrike, i form av päron, starkeldsfajans, glasyr i gult, rött och grönt med bruna inlslag, signerad HHg, höjd 21,5 cm
Nagg på stjälken
427672
2016-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här