Sam Uhrdin oljemålning
Vollendet
2016-12-10
427677
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SAM UHRDIN (1886-1964): Interiör med man och katt, signerad och daterad Sam Uhrdin 1919, olja på duk, ca 74x60 cm
ca 74x60