Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SAM UHRDIN (1886-1964): Interiör med man och katt, signerad och daterad Sam Uhrdin 1919, olja på duk, ca 74x60 cm
ca 74x60
427677
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här