Oljemålning Jerzy Luczak-Szewczyk
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): ´´Paysage Rouge et noir ´´, signerad och daterad J. Luczak-Szewczyk, 1963, olja på duk, ca 90x105 cm
Utställd: Galerie Bernheim Jeune Paris 1965, nr 50
427678
2016-12-10