Oljemålning Jerzy Luczak-Szewczyk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): ´´Paysage Rouge et noir ´´, signerad och daterad J. Luczak-Szewczyk, 1963, olja på duk, ca 90x105 cm

Utställd: Galerie Bernheim Jeune Paris 1965, nr 50

427678

2016-12-10