Elis Wallin oljemålning
2016-12-10
427685
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS WALLIN (1888-1972): Stilleben med kannor, signerad Elis, olja på duk, ca 82x108 cm