Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS WALLIN (1888-1972): Herde med getter, signerad och daterad Elis -58, olja på duk, ca 82x110 cm
krackeleringar
427686
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här