Elis Wallin

Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin
Elis Wallin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS WALLIN (1888-1972): Herde med getter, signerad och daterad Elis -58, olja på duk, ca 82x110 cm

krackeleringar

427686

2016-12-10