Börje Martinsson

Börje Martinsson
Börje Martinsson
Börje Martinsson
Börje Martinsson
Börje Martinsson
Börje Martinsson

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

BÖRJE MARTINSSON (född 1931): Båtar, monogramsignerad, olja på duk, ca 100x120 cm

Utsälld: Gummesons Konstgalleri 1976, Utsällningskatalog nr 396

427689

2016-12-10