Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
BÖRJE MARTINSSON (född 1931): Båtar, monogramsignerad, olja på duk, ca 100x120 cm
Utsälld: Gummesons Konstgalleri 1976, Utsällningskatalog nr 396
427689
2016-12-10