Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
PRAKTSKÅL, 1900-talets första hälft, rokokostil, sannolikt Tyskland, dekor av blomster, genombruten dekor, botten med otydlig stämpel,
Smärre nagg
427690
2016-12-10