Praktskål

Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål
Praktskål

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

PRAKTSKÅL, 1900-talets första hälft, rokokostil, sannolikt Tyskland, dekor av blomster, genombruten dekor, botten med otydlig stämpel,

Smärre nagg

427690

2016-12-10