Jerzy Luczak-Szewczyk

Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): ´´Prenez garde!´´, signerad och daterad j. luczak-szewczyk, 1965, olja på duk, ca 105x80 cm

Utställd: Galerie Bernheim Jeune Paris 1965, nr 24

427692

2016-12-10