Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): ´´Prenez garde!´´, signerad och daterad j. luczak-szewczyk, 1965, olja på duk, ca 105x80 cm
Utställd: Galerie Bernheim Jeune Paris 1965, nr 24
427692
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här