Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962): Absint, träsnitt och litografi tryckt i färger, 2010, samramad triptyk, signerad och numrerad Mamma Andersson 37/99, ca 48,5x187 cm
427698
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här