Karin Mamma Andersson triptyk Julspecial

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KARIN MAMMA ANDERSSON (född 1962): Absint, träsnitt och litografi tryckt i färger, 2010, samramad triptyk, signerad och numrerad Mamma Andersson 37/99, ca 48,5x187 cm

427698

2016-12-13