Skänk Carl Malmsten

Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, skänk, 1900-talets andra hälft, Bodafors, vitlackerad, bakomliggande hyllplan samt lådor, brännmärkt design Carl Malmsten Bodafors, höjd ca 108, 93x41 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage. Nyckel finns att uthämta i Utlämningen

427700

2016-12-12