Skänk Carl Malmsten
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, skänk, 1900-talets andra hälft, Bodafors, vitlackerad, bakomliggande hyllplan samt lådor, brännmärkt design Carl Malmsten Bodafors, höjd ca 108, 93x41 cm, nyckel medföljer
Bruksslitage. Nyckel finns att uthämta i Utlämningen
427700
2016-12-12