Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL FEDELER (Tyskland 1837-1897) tillskriven: Skeppet Erik, enligt påskrift "1869-18 Okt. geführt von C.E. Dietkert", otydligt signerad Fedeler, olja på duk, 51,5x77,5 cm
Dubblerad
427704
2016-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här