Thorsten Waenerberg olja

Thorsten Waenerberg olja
Thorsten Waenerberg olja
Thorsten Waenerberg olja
Thorsten Waenerberg olja
Thorsten Waenerberg olja
Thorsten Waenerberg olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

THORSTEN WAENERBERG (Finland, 1846-1917): Sjölandskap, signerad och daterad Th.Waenerberg 1916, olja på duk, 70x95 cm

Hål i duk

427705

2016-12-11