Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
MARTIN ÅBERG (1888-1946): "Sigtuna-motiv", påskrift på baksidan "Martin Åberg 1918 Nils Palmgren", olja på duk uppfodrad på pannå, ca 33 x 40 cm
Krackeleringar, skador
427706
2016-12-10