Martin Åberg

Martin Åberg
Martin Åberg
Martin Åberg
Martin Åberg

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

MARTIN ÅBERG (1888-1946): "Sigtuna-motiv", påskrift på baksidan "Martin Åberg 1918 Nils Palmgren", olja på duk uppfodrad på pannå, ca 33 x 40 cm

Krackeleringar, skador

427706

2016-12-10