Kira Malmsten skulptur i metalltråd

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

KIRA MALMSTEN (född 1949), Get, signerad KRAM på vidhängande metallplakett, höjd 43 cm, 33x16 cm
PROVENIENS: Galleri Hera, Stockholm

427715

2016-12-10