Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
KIRA MALMSTEN (född 1949), Get, signerad KRAM på vidhängande metallplakett, höjd 43 cm, 33x16 cm
PROVENIENS: Galleri Hera, Stockholm
427715
2016-12-10