Dan Nygård färglitografi

Dan Nygård färglitografi
Dan Nygård färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAN NYGÅRD (född 1943): Komposition, färglitografi, signerade Dan Nygård, numrerade 55/125, ca 93X63 cm

427727

2016-12-10