Bokpress

Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKPRESS, 18/1900-tal, gjutjärn, bemålad, ca 37x31 cm

Färgslitage

427736

2016-12-10