Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, jugend, 1900-talets första hälft, fasetslipat glas, fanerade med mahogny, 2 justerbara hyllor, höjd ca 160, 85x37 cm, lösa hyllbärare medföljer
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, nyckel sakans, låst vitrin

427755

2016-12-10