Skåp jugend
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, jugend, 1900-talets första hälft, fasetslipat glas, fanerade med mahogny, 2 justerbara hyllor, höjd ca 160, 85x37 cm, lösa hyllbärare medföljer
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage, nyckel sakans, låst vitrin
427755
2016-12-10