Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
RESEKOFFERT, omkring 1900, s.k. amerikakoffert, bronserade metallbeslag, invändigt med inredning, höjd ca 70, 82x48 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm
Slitage, skador, nyckel saknas
427763
2016-12-10