Resekoffert

Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert
Resekoffert

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

RESEKOFFERT, omkring 1900, s.k. amerikakoffert, bronserade metallbeslag, invändigt med inredning, höjd ca 70, 82x48 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage, skador, nyckel saknas

427763

2016-12-10