Carl Henrik D´Unker olja

Carl Henrik D´Unker olja
Carl Henrik D´Unker olja
Carl Henrik D´Unker olja
Carl Henrik D´Unker olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL HENRIK D´UNKER (1828-1866): Avskedet, signerad och daterad C. D´Unker Düsseldorf 1855, olja på pannå, 26,5x21,5 cm

427768

2016-12-11