Paul René Gauguin färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): De leende fiskene, signerad och daterad 1968, 24/360, färglitografi, bladmått ca 62x79 cm

427799

2016-12-10