Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): De leende fiskene, signerad och daterad 1968, 24/360, färglitografi, bladmått ca 62x79 cm
427799
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här