Vera Frisén oljemålning
2016-12-28
427822
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VERA FRISÉN (1910-1990): Porträtt, signerad Frisén, olja på pannå, 28,5x36 cm