Anders Palmér oljemålning

Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning
Anders Palmér oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS PALMÉR, (född 1958): Landskap med gård, signerad Palmér, olja på duk, ca 140x110

427824

2016-12-28