Bepe Wolgers oljemålning

Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning
Bepe Wolgers oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BEPPE WOLGERS (1928-86): Skogslandskap, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 90X70 cm

427826

2016-12-28