Tesamovar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TESAMOVAR, empire, koppar och mässing, urnformad behållare med inredning för varmhållning, ben med avslutande klofötter, höjd 49 cm

Smärre lagningar och slitage

427831

2016-12-15