Eva Svennergård olja på pannå

Eva Svennergård olja på pannå
Eva Svennergård olja på pannå
Eva Svennergård olja på pannå
Eva Svennergård olja på pannå

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA SVENNERGÅRD, olja på pannå, signerad samt daterad 1993, 54x45 cm

427851

2016-12-13