M Pyk Provence litografi

M Pyk Provence litografi
M Pyk Provence litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

427891

2016-12-10