Ytterfoder 1800-tal

Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal
Ytterfoder 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 3 dlr, 1800-talets slut, majolika, botten med inpressad stämpel Eichwald, höjd ca 13, längd ca 13-35 cm

Invändigt med smärre beläggning, det större ytterfodret med ojämna ben

427900

2016-12-10