Stolar Hjort

Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort
Stolar Hjort

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL EINAR HJORT, "Utö", stolar, 1 par, furu, betsade, sitthöjd ca 44, höjd 80 cm

Smärre slitage och mindre ytskador

427918

2016-12-11