Karta över Stockholm 1922 med 12 kartor
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOCKHOLMSKARTOR. HELLBERG - PÅHLMAN. Karta över Stockholm, Generalstabens litografiska anstalt, . (Plankarta över Stockholms stad med omnejd).
12 litograferade kartor i färg
En karta med kraftiga skador, smärre skador
427920
2016-12-11