Tobaksburk

Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk
Tobaksburk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOBAKSBURK,1800-tal, reliefdekor med 4 medaljonger som avbildar kärlekens olika konstellationer, som knopp på locket en liten amorin, bronserad vitmetall samt detaljer (amorinen) i brons, höjd ca 21 cm.

Slitage, bucklad fot.

427926

2016-12-11