Dosor silver en Ryssland

Dosor silver en Ryssland
Dosor silver en Ryssland
Dosor silver en Ryssland
Dosor silver en Ryssland
Dosor silver en Ryssland
Dosor silver en Ryssland
Dosor silver en Ryssland
Dosor silver en Ryssland

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSOR, 3 st, silver, Ryssland 1870, Sverige 1899, en med svenska importstämplar, delvis graverad dekor, längd ca 9-13 cm

Ägarmonogram, slitage

427948

2016-12-11