Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en igelkott, signerad, längd 8 cm
428015
2016-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här