Ikon tema Ryssland
Valmis
2016-12-11
428021
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Kristus, träpannå, krederad, målad, ca 37,5x31 samt tjocklek ca 2 cm
bortfall av kredering och färg, sprickor, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage.