Rökbord med utensilier

Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier
Rökbord med utensilier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, underrede i ek, svängda ben, bricka i koppar, medföljande utensilier, 11 dlr, koppar, höjd ca 58, diameter 60 cm

Ostadigt, smärre bucklor

428029

2016-12-11