Ikon tema Ryssland
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, ca 1750, Ryssland, okänt helgon, träpannå, krederad, målad, med mässingsrisa, ca 31x24 samt tjocklek ca 3,5 cm
bortfall av kredering och färg, sprickor, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage.
428031
2016-12-11