Ikon tema Ryssland

Ikon tema Ryssland
Ikon tema Ryssland
Ikon tema Ryssland
Ikon tema Ryssland

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, ca 1750, Ryssland, okänt helgon, träpannå, krederad, målad, med mässingsrisa, ca 31x24 samt tjocklek ca 3,5 cm

bortfall av kredering och färg, sprickor, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage.

428031

2016-12-11