Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, vitmålad furu, 3 lådor, dragringar i mässing, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 89, 88 x 48,5 cm
Bruksslitage, sekundär bemålning, färgbortfall, nyckel saknas
428034
2016-12-11