Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, vitmålad furu, 3 lådor, dragringar i mässing, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 89, 88 x 48,5 cm

Bruksslitage, sekundär bemålning, färgbortfall, nyckel saknas

428034

2016-12-11