Ikon tema Ryssland
2016-12-11
428043
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Kristus, träpannå, krederad, målad, ca 31x26 samt tjocklek ca 3 cm
bortfall av kredering och färg, sprickor, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage.