Ikon tema Ryssland
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON, 1800-tal, Ryssland, indelat i fält med motivet påskhögtiden, träpannå, krederad, målad, mässingsrisa, ca 50x40 samt tjocklek ca 2,5 cm
bortfall av kredering och färg, sprickor, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage.
428054
2016-12-11