Ikon tema Ryssland
2016-12-11
428056
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Kristus, träpannå, krederad, målad, förgylld, ca 31x26,5 samt tjocklek ca 2,5 cm
bortfall av kredering och färg, sprickor, krackelyr, bruks och åldersrelaterat slitage.