Brosch 14 k guld ryska stämplar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROSCH , (omgjord utmärkelse) 14 k guld samt detaljer i silver, föreställande den kejserliga ryska dubbelörnen, höjd ca 28,5 mm, ryska stämplar, vikt ca 9,6 g

Bruksslitage, broschnål defekt, gravyr på broschens baksida

428059

2016-12-15