Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

STOLAR, 3 st, rokoko, balusterformad ryggbricka med nyckelhål, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, skador, klossar saknas mellan sarg och ben, senare bemålning

428068

2016-12-12