Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
STOLAR, 3 st, rokoko, balusterformad ryggbricka med nyckelhål, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, skador, klossar saknas mellan sarg och ben, senare bemålning
428068
2016-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här