Karmstolar gustaviansk stil
2016-12-12
428070
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm
slitage, färgbotfall, fläckar