Skrivbord sengustaviansk

Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD med uppstas, sengustavianskt, 1800-talets början, fanerat med mahogny, uppsats med inredning med fack och lådor bakom jalusi, dubbelsidigt med lådor, filtklädd skiva, höjd ca 123, 112x83 cm

Slitage, skador, lösa/skadade benknoppar och nyckelbussningar medföljer, nyckel saknas

428075

2016-12-12