Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSBORD, 1800-talets slut, iläggsskiva, svarvade ben med hjultrissor, höjd 78, diamerter 120, skivan ca 70 cm
Senare skiva med reglar, senare bemålning, smärre skador
428085
2016-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här