Matsalsbord med iläggskiva 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-talets slut, iläggsskiva, svarvade ben med hjultrissor, höjd 78, diamerter 120, skivan ca 70 cm

Senare skiva med reglar, senare bemålning, smärre skador

428085

2016-12-11